Gazelle Paris C7 HMB 7 versnellingen met Hydraulische schijfremmen
Plan een proefrit in! Neem contact op
Voor de nieuwe Paris C7 HMB hebben de ontwerpers van Gazelle de e-bike teruggebracht tot de essentie: een stijf frame en een soepele motor. Met efficiënte productiemethoden combineerden zij alle noodzakelijke elementen tot een bereikbare Gazelle. Het resultaat is een bijzonder comfortabele fiets met Bosch Active Line middenmotor en lage doorstap. Meer is niet nodig voor duurzaam fietsplezier met de kwaliteit van Gazelle.
Beschikbaar in framehoogtes: 46, 49, 53, 57, 61, 65.
Tegen een meerprijs van €150 kunt u ook de 400Wh motor nemen of €350 voor de 500Wh.
Deel het met uw vrienden!
Fietsverzekering:
Bij ENRA verzekert u deze fiets al vanaf € 170,- bij een fiets met ART-goedgekeurd slot (verplicht) voor 3 jaar.*
Fietsverzekering:
Bij Unigarant verzekert u deze fiets al vanaf € 193,- (Unigarant Fietsverzekering zonder Anti-diefstalchip, 36 maanden) *
PDF Printkaart
Om een PDF Printkaart van deze fiets te printen of te bekijken heeft u Adobe Reader® nodig. Indien deze niet op uw systeem aanwezig is, kunt u deze gratis downloaden op de website van Adobe.
Mail een vriend
Stuur een link naar deze fiets aan een vriend of kennis.
Maandag: | Gesloten |
Dinsdag: | 9.00 tot 18.00 |
Woensdag: | 9.00 tot 18.00 |
Donderdag: | 9.00 tot 18.00 |
Vrijdag: | 9.00 tot 18.00 |
Zaterdag: | 9.00 tot 17.00 |
Zondag: | Gesloten |